Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Pirinç Korkuluk Destek

(0532) 686 86 76

Sarı Gold Küpeşte

Pirinç merdiven ve balkon korkuluklarının bir diğer avantajı da ebeveynlere yöneliktir ve oldukça önemlidir. Küçük yaşta çocuk sahibi olan anne ve babalar evlerinde merdiven olduğu taktirde çocukların merdivende düşebilme olasılığını değerlendirmelidirler. küpeşte malzemeler olmadığı taktirde çocuk merdivenden düşerek kendine zarar verebilir, bu yüzden ebeveynler pirinç küpeşte taraftarıdır. Evin içerisinde sürekli çocuğun güvenliğinden emin olmak için çocuk kontrol etmektense korkuluk yaptırmak çok daha güvenlidir.

Gösterişli ve şık dekorasyon ürünlerinde pirinç detaylar oldukça fazla ön plana çıkmaktadır. Pirinç gösterişli, modern ve vintage detay sevenler tarafından oldukça fazla kullanılır. Özellikle merdiven trabzanlarında ve balkon korkulukları gibi alanlarda pirinç korkuluk tercih edilmektedir. Pirinç rengi yapısı ve tonu ile sade renklerle kolay uyum sağlar. Temiz renklerle tonu belli edeceği için şık ve gösterişli dekorasyonların yapılmasına katkı sağlar. Beyaz ve pirinç uyumu son zamanların trendleri arasındadır. Pirinç korkuluk ile pirinç avize ya da beyaz duvarlar ile renk uyumu sağlanabilir. Zor bir renk olan pirinç yeşil tonlar ile de uyumlu görünmektedir. Beyaz, yeşil, kırmızı, açık ahşap tonlarında renkler ile pirinç oldukça uyumlu görünür ve denge sağlanmış olur. Özellikle yeşil ve pirinç uyumu ortamda dengeyi sağlar ve sakinlik hissi yaşatır.

Sarı Gold Küpeşte Modelleri

Pirinç küpeşte genellikle işinde uzman kişiler yapmalıdır. Yetkin kişiler pirinç renkte dekor işlerini düzgün ve hızlı yaptığı için çizilme, renk atma gibi problem olmamaktadır. Pirinç korkuluklar mevsimsel değişmelerden çok etkilenmediği için çok tercih edilen korkuluk türüdür. Hem gösterişli hem de her sıcaklık ve etkiye dayanıklıdır. Sarı boru olarak pirinç korkuluklar geçmektedir. İstenildiğinde üzerine işleme ya da farklı modeller eklenebilir. Bu modeller ve seçeneklerin yapımında kişinin zevki ve yaratıcılığı etkilidir.  Pirinç gold küpeşte yaşanılan alanda farklılık ve görsel estetik kazandırmaktadır.

Copyright © 2021 Pirinç Korkuluk Sistemleri. Tüm Hakkı Saklıdır.