Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Pirinç Korkuluk Destek

(0532) 686 86 76

KRİSTAL PİRİNÇ KÜPEŞTE

Benzersiz ve oldukça şık bir görünüme sahip olan pirinç küpeşteler, dekorasyon alanında önemli bir yere sahiptir. Teknolojinin ilerlemesi ile ev ve işyerlerinde daha fazla alanda kullanım için uygun olan küpeşte ürünleri tüm mobilyalarınızla uyum içerisinde olacaktır. Konusunda deneyimli ve sektörde 30 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, pirinç malzemelerin üretimi ve tasarımı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir.

Uygun Ödeme seçenekleri ve farklı ürün tasarımlarımız ile İstanbul merkezli birçok şehirde hizmet vermekteyiz. Modern tasarımlara sahip pirinç malzemeler darbe ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Temizlenmesi oldukça kolaylık. Özel ve görkemli bir merdiven korkuluğu için kristal pirinç küpeşte tam size göre bir üründür. Pirinç malzemeler kullanım ve fiyat yönünden diğer dekorasyon malzemelerine göre idealdir. Yüksek sıcaklıklarda şekillendirilerek kullanım alanına göre tasarlanan bu ürünler yanma ve yüksek sıcaklıklara maruz kaldıkları durumda bozulma ve erimeler gözlemlenebilir. 

Kristal Pirinç Küpeşte fiyatlarımız uygulanacak alanın ebat ve ölçülerine, modele göre değişebilir. Sektörün talepleri doğrultusunda yenilikleri yakından takip ederek, sizlere en iyi ürün seçeneklerimiz ile hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Copyright © 2021 Pirinç Korkuluk Sistemleri. Tüm Hakkı Saklıdır.