Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Pirinç Korkuluk Destek

(0532) 686 86 76

Pirinç Merdiven Korkuluk

Pirinç Merdiven korkuluk birçok alanda dekoratif amaçlı tercih edilen popüler bir türdür. Kullanıldığı alanlarda hava sıcaklığı, nem gibi koşullara oldukça dayanıklı olan korkuluklar uzun yıllar orijinal halini korur. Ayrıca altın ve gold renginde görünüme sahip ürünler şık görüntüleri nedeniyle de tercih edilir.

Bulunduğu alana gösterişli ve zengin bir hava katan pirinç korkuluklar, uzun yıllardır tercih edilir. Balkon korkuluğu, merdiven tırabzanı gibi geniş kullanım alanına sahiptirler. Pirinç korkuluklar tercih edildikleri alana farklı bir hava katarlar.

Pirinçten yapılan dekorasyon eşyaları uzun yıllar şık, gösterişli ve kaliteli göründüğü için tercih edilmiştir. Pirinç oldukça sert bir malzemedir ancak içerdiği bakır alaşımı ile kolay bir şekilde işlenebilmektedir. İçeriğindeki bakır alaşımı yarı yarıya değilse zor bir işleme süreci içerir.

Pirinç korkuluklar gelişen teknoloji sayesinde bakır dışında malzemeler de içerebilir. İçerdikleri farklı maddelere göre rengi, kalitesi, işçiliği değişebilir. Ancak diğer korkuluk türlerinden daha uzun ömürlü ve şık bir görünüme sahiptir.

Pirinç Merdiven Korkuluk Neden Tercih Edilir?

Cam malzemelerden daha hafif ve ekonomik olan pirinç korkuluk, hızlı bir şekilde montajlanır ve istenen yere yerleştirilir. Tüm dünyada çevresel faktörlerden, hava durumundan etkilenmeyen korkuluklar alternatiflerine göre uzun ömürlüdür.

Pirinç korkuluklar hem dayanıklılığı hem de şık bir tasarımı bir arada sunduğu için oldukça çok tercih edilir. Pirinç uzun yıllardır iç ve dış mekan mimarisinde tercih edilen bir malzemedir. Şık ve özenli bir görüntü oluşması için korkuluklar büyük bir incelikle işlenir ve aynı işçilik ile yerleştirilir.

Korkuluklarda bu malzemenin seçilmesinin bir diğer nedeni de doğal bir hammadde olan rengi ve işlenebilme imkanı sunan şık dokusudur. Pirinç korkuluk sadece evlerde değil, otellerde, kafelerde, işyerlerinde, restoranlarda ve kültür sanat merkezlerinde de tercih edilen bir malzemedir. Pirincin kendine has şık ve zarif duruşu mekanı olduğundan kaliteli gösterecektir.

Pirinç malzemenin doğal rengi kullanılan ortama aydınlık ve şıklık katacaktır. Genellikle gösterişe önem veren Ortadoğu Arap ve Afrika ülkelerinde çokça tercih edilen pirinç korkuluk, gazino ve kumarhane gibi eğlence mekanlarının da vazgeçilmez malzemesidir.

Pirinç Korkuluk Fiyatları

Pirinç korkuluk fiyatları, uygulanacak alanın büyüklüğüne ve seçilen ürünün kalitesine göre değişiklik gösterir.  Fiyatların farklılık gösterdiği bir diğer konu ise işçiliktir. Genel olarak işçilik, pirinç korkulukların üzerindeki desenlerde ön plandadır. Korkulukların üzerine işlenecek desenlerin kolaylığı ya da zorluğu fiyata yansıyacaktır.

Korkulukların üzerine cam, metal, mermer gibi ek malzemeler eklenebilir. Eklenen malzemelerin işçiliği ve maliyeti korkulukların fiyatını değiştirecektir. Farklı modeller ve farklı tarzların kullanıldığı korkuluklar müşterinin bütçesine göre şekillendirilir.

Ayrıca pirinç korkuluk yaptırılacak firma da fiyat konusunda etkilidir. Her firmanın malzeme temin ettiği yer farklıdır ve bu durum fiyata yansır. Firmalar hitap ettikleri müşterilere göre de fiyat belirlerler. Çeşitli firma seçeneği her bütçeye uygun ürün bulunmasını kolaylaştırır. 

Copyright © 2021 Pirinç Korkuluk Sistemleri. Tüm Hakkı Saklıdır.