Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Pirinç Korkuluk Destek

(0532) 686 86 76

PİRİNÇ PLEKSİ KÜPEŞTE

Pleksi Küpeşte malzemeler standart olarak saydam üretilen pleksi (müşteri isteğine göre renkli tasarımlarla da üretilebilmektedir.) denilen hammaddesi levha şeklinde olan madde, yüksek ısı ile eritilerek dekorasyon için hazırlanmış kalıp ya da kalıplara dökülerek hazırlanır.

Kalıplara döküldükten sonra kalıptan çıkarıp soğumaya bırakılır. Daha sonra tıpkı bir metal gibi sert olan korkuluklar, dışardan gelebilecek olan büyük darbeler sonucunda dahi sağlam kalacaktır.

Bireyler yaşadığı alanda her zaman güvenli olmak ister. Bu yüzden yaşanılan alanda insana zarar verebilecek herhangi bir olay karşısında önlem almak isterler. Birey hayatını yakından ilgilendiren güvenlik için bazı durumlar söz konusudur. Sadece ev ortamında değil çalışma ortamında da güvenlik önlemleri çok önemli olmaktadır. Özellikle inşaat sektöründe alınması gereken önlemler insanın bizzat hayatını etkileyen önlemlerdir. İnşaat alanında güvenlik önlemleri tedbirlerine dikkat edilmediği taktirde yaralanma söz konusu olabilmektedir.

Merdiven inip çıkarken merdivenlerin kenarındaki korkuluklar, insanların düşüp kendilerini yaralamasını önlemektedir ya da çocuk sahibi bireyler için çocukların merdivenden düşme olasılığı göz ardı edilemeyen büyük bir sorundur bu yüzden merdivenlere alınan korkuluk önemleri son derece önemlidir. Korkuluk yaptırırken gerekli olan en önemli hususlardan biri ise maddenin sağlamlığıdır. Bu aşamada sadece madde sağlamlığı değil korkuluğun yapım aşamasındaki işçiliğin de bir hayli önemi vardır.

Pirinç Pleksi Küpeşte Fiyatları

Güvenlik için büyük önem arz eden korkulukların fiyatları değişkenlik göstermektedir. Korkuluk fiyatları değişkenliğinin birçok sebebi vardır. Korkuluk yapılacak merdiven ya da balkonun ölçüleri alınmalı ve ona göre bir fiyat biçilmelidir.

Korkuluk yaparken kullanılacak malzemelerin de fiyat belirleme konusundaki önemi büyüktür malzemeye göre fiyat belirlemesi yapılmalıdır. Pleksi korkuluk yaptırmak için gidilen firmaların kendilerine özel fiyat aralığı vardır bu da fiyatı etkileyen bir diğer faktördür.

Copyright © 2021 Pirinç Korkuluk Sistemleri. Tüm Hakkı Saklıdır.