Hakkımızda

Çağdaş Metal Dekorasyon

Çağdaş Metal Dekorasyon ; 1988 yılında İstanbul’da kurulmuş dekorasyon alanında önemli bir yere sahip pirinç malzemeler konusunda üretim ve uygulama seçenekleri ile birçok alanda hizmet vermektedir. Ev ve işyeri dekorasyonunda farklı ve eşsiz bir görüntü elde etmek isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında pirinç korkuluk malzemeleri yer almaktadır.

Gelişen teknoloji ve ortaya çıkan yeni ürün seçeneklerini yakından takip ederek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak en iyi olan hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Firmamız özellikle son dönemlerde farklı kampanyalar ile daha fazla kitleye hitap etmeyi amaçlayarak, her zaman kalitesinden ve ürün seçeneklerinden ödün vermeden geniş ürün yelpazesi ile en iyi olanı sunmayı amaçlamaktadır. Dayanıklı ve uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz pirinç malzemeler yüksek sıcaklıklar ile beraber istenilen tasarım ve modelleme tamamen uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Misyonumuz

Yenilikleri yakından takip ederek, her zaman en yeni ürün seçeneklerimizi müşterilerimiz ile buluşturmak ve uygulama öncesi modellerimizi daha ayrıntılı bir şekilde sayfamızdan inceleyerek doğru kararlar vermenizi önemsemekteyiz.

Vizyonumuz

Dünya genelinde Saf pirinç malzemelerin fiyatları kur farkı ile değişiklik göstermesine rağmen, uygun ödeme seçenekleri ve sabit kur imkanı ile ürünlerimize daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.