Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Pirinç Korkuluk Destek

(0532) 686 86 76

Pirinç Korkuluk Modelleri

Pirinç korkuluk merdivenlerden ya da balkonlardan kişilerin düşmesini ve yaralanmasını önlemek ve güvenli kalmayı sağlamak amacı ile balkonların ya da merdivenlerin kenar kısımlarına inşa edilen çeşitli bariyerdir. Camlar için de korkuluklar bulunmaktadır, yapılan korkuluk, korkuluk yapılan yerin camından giriş çıkış güvenliğini sağlayabilmek amacıyla yapılmaktadır.

Genellikle dış mekanlarda paslanmaz demirden korkuluk tercih edilmektedir bunun haricindeyse korkuluklar, alüminyum, plastik, ahşap ya da pirinçten yapılır. Korkulukların merdivenlerde, balkonlarda ya da camlarda kullanılmasının dışında yürüme yollarında, stadyumlarda, alışveriş merkezlerinde, oyun parklarında ya da iç ve dış mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu yaygınlıkla birlikte korkuluklarda kalite ve güvenilirlik şarttır.

Pirinç Korkuluk Modelleri

Pirinç korkuluk şık ve modern oluşu ile bilinmektedir. Bunun yanında kalitesi, güvenirliliği ve uzun vadeli kullanımı ile kendisinden söz ettirmektedir. Genellikle mobilya endüstrisinde sık kullanılan pirinç bu sektörde de kendisini göstermektedir. Pirinç, bakırla çinko karışımı ile elde edilen sarı renkli bir alaşımdır. Bu sarı renk sayesinde pirinç, güzel bir görünüme sahiptir bu da pirincin sık kullanılmasının sebeplerinden biridir.

Benzersiz ve şık tasarıma olan pirinç korkuluk modelleri uzun ömürlü ve iklim şartlarından etkilenmeden rahat bir kullanım imkanı sağlar. Tüm ürünlerimiz garantili ve uzun ömürlüdür. 30 yıldır pirinç malzemeler konusunda elde ettiğimiz deneyimleri sizlerle paylaşıyoruz.

Copyright © 2021 Pirinç Korkuluk Sistemleri. Tüm Hakkı Saklıdır.